Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Przedstawiciel handlowy, branża budowlana.

Obszar pracy: województwo podkarpackie, małopolskie, lubelskie.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bratkówka

Obowiązki

- kompleksowa obsługa sieci z branży budowlanej w przydzielonych punktach sprzedaży w regionie południowej Polski, z uwzględnieniem województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego,
- rozwój współpracy z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów (Modern Trade – sieci DIY),
- budowanie trwałych relacji z klientami na podległym terenie,
- analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia jej efektywności,
- monitorowanie potrzeb sieci,
- opracowywanie i składanie ofert handlowych oraz aktywna promocja produktów (prezentacje produktów; przeprowadzanie szkoleń produktowych),
- dbałość o odpowiednią jakość ekspozycji,
- raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania

- doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy i współpraca z sieciami DIY,
- motywacja do odniesienia sukcesu oraz konsekwencja w działaniu (orientacja na osiąganie celów),
- systematyczność i wysoki stopień zorganizowania i zaangażowania w pracę,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy na powierzonym terenie,
- dobrze rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne,
- bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- umowa o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

- podnoszenie kwalifikacji – system nowoczesnych szkoleń,
- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
- pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na e-mail: Aplikuj z dopiskiem „PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY”, bądź osobiste zgłoszenie się w siedzibie firmy MAX-STONE, Bratkówka 130A.

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 883 612 511.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email: rekrutacja@maxstone.pl z dopiskiem „PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY”, bądź osobiste zgłoszenie się w siedzibie firmy MAX-STONE, Bratkówka 130A. Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez MAX-STONE SP Z O.O. SP. K. z siedzibą w BRATKÓWKA 130a (dalej „MAX-STONE”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.