Firma Ice-Full Sp.z o o. zatrudni do swojego oddziału w Radomiu osobę do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Radom

Obowiązki

  • Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie Firmy
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i dystrybucyjnych
  • Budowa długotrwałej relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów Firmy
  • Wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie we współpracy z klientami detalicznymi w branży FMCG
  • Wykształcenie min.średnie
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych
  • Orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia miesięczna uzależniona od realizacji celów
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy(samochód i telefon).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Martyna

Super atmosfera pracy

tamarka

Pracodawca bardzo w porządku. W aptece zawsze wszystko ustalone wedug harmonogramu, więc nic nasz nie mogło zaskoczyc .

Martyna

Firma z dobrą opinią jako pracodawca i taka cisza na forum to musi być dobra praca.!!