Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Przedstawiciel handlowy

ikona Warszawa
ikona Dodano:13.10.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Burman Robinson szuka do zespołu specjalistę, który będzie zajmował się sprzedażą usług na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Warszawa

Kluczowe Obowiązki:

  • Aktywna korespondencja z potencjalnym klientem zainteresowanym naszymi usługami
  • Przygotowywanie oraz prezentowanie ofert handlowych osobom zainteresowanym
  • Organizowanie spotkań i podpisywanie umów w naszym biurze
  • Zespołowe tworzenie promocji, uzgodnienie kampanii reklamowych oraz inne

Wymagamy:

  1. Języki: angielski, polski oraz ukraiński lub rosyjski (na poziomach co najmniej komunikatywnych!)
  2. Umiejętność szybkiego pisania na komputerze
  3. Umiejętność jasnego wyrażania pomysłów
  4. Energia i chęć do pokonywania trudności (!)
  5. Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju na stanowisku
  • Energiczny, koleżeński i zaangażowany zespół
  • Bardzo wygodne stanowisko pracy
  • Doskonała lokalizacja w Centrum Warszawy + prestiżowa przestrzeń do pracy
  • Bardzo różnorodny zakres obowiązków
  • do 20% zniżki na ubezpieczenie prywatne: zdrowotne, AC/OC, mieszkaniowe
  • Unlimited kawa/herbata
  • Niezbędny sprzęt: telefon firmowy, komputer z 2 monitorami + laptop na życzenie
4072a2212157451bb8b1015d70bad91b.jpg

Prosimy o przesłanie CV poprzez Aplikuj lub kontakt pod telefonem +48 534 640 267 od 8:00 - 19:00

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWarszawa
The Burman Robinson