Praca Przedstawiciel handlowy

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie sprzedaży oraz rozwój działalności firmy na określonych rynkach.

Przedstawiciel handlowy
Lublin

Obowiązki

- Sprzedaż drukarek przemysłowych typu InkJet oraz materiałów eksploatacyjnych
- Budowanie długotrwałych relacji  z klientami,
- Aktywne pozyskiwanie nowych nabywców,
- Prowadzenie dokumentacji handlowej.

Wymagania

- min. 2 - letnie doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym
 stanowisku ( w szczególności w sprzedaży drukarek przemysłowych )
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- organizacja pracy własnej,
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
- nastawienie na realizację celów,
- determinacja w działaniu,
- gotowość do wyjazdów ( praca na terenie całej Polski )

Oferujemy

- pracę w nowoczesnej firmie
- samodzielne stanowisko w rozwijającym się przedsiębiorstwie,
- możliwość rozwoju swoich kompetencji,
- wysokie wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji ( CV + List motywacyjny ) poprzez przycisk   APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autojet dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”