Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Przedstawiciel Biznesowy ING Bank Śląski

Dodano: 13.01.2022
Kontrakt B2B
Pełny etat
8000 - 12000 zł / miesiąc

Businessface Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zakresie usług w branży finansowej.Współpracując z ING Bank Śląski S.A poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Bankowy w Segmencie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, gotowego budować dobre relacje z Klientami i Partnerami.

Przedstawiciel Biznesowy ING Bank Śląski
Kielce

Współpracując z nami zyskasz:

  • Wynagrodzenie „pakiet na start” + wysokie prowizje.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego.
  • Umowę o współpracę B2B.
  • Możliwość współpracy ze stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Twoje zadania:

  • Organizacja własnych spotkań biznesowych z przedsiębiorcami.
  • Profesjonalne doradztwo w wyborze odpowiedniej usługi dla firmy, np.: rachunek firmowy, terminal płatniczy, leasing, pożyczka, linia kredytowa.
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami i Partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • Własna jednoosobowa działalność gospodarcza lub gotowość do jej otwarcia.
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, otwartość i odwaga w poszukiwaniu oraz budowaniu kontaktów

Administratorem danych osobowych jest Businessface Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gwiaździsta 71. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod(małpa)businessface.com.pl Cel i podstawa prawna oraz okres przetwarzania danych osobowych: • rekrutacja na stanowisko, zgodnie z ogłoszeniem. Podstawą prawną przetwarzania danych, w zakresie danych niezbędnych do zatrudnienia jest przepis prawa, jakim jest Ustawa Kodeks Pracy. W zakresie danych dodatkowych, podanych w aplikacji, podstawą prawną jest dobrowolna zgoda osoby wyrażona poprzez dodanie oświadczenia zgody w przesłanych dokumentach lub poprzez jednoznaczne działanie polegające na złożeniu aplikacji w związku z ogłoszeniem. Przetwarzanie danych odbywać się będzie do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego, jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy. Odbiorcy danych: • upoważnieni pracownicy administratora danych, • usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji usług świadczonych dla administratora danych, w szczególności podmioty takie, dostawcy usług IT, audytorzy zewnętrzni, - w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania zleconych usług. Dobrowolność podania danych: Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi uczestnictwo w rekrutacji. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: Przysługuje Pani/Panu prawo: • dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, do ograniczenia przetwarzania danych lub ich usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”). • wycofania udzielonej dobrowolnie zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano zanim zgoda została wycofana. • do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. • do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Kielce
Businessface Sp. z o.o.