Praca Prosta praca i wolne weekendy

Dodano: 12.09.2021

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji

Prosta praca i wolne weekendy
Bydgoszcz
Ppww/09/21/Byd

Zakres obowiązków
Poszukujemy kandydatów do prostej pracy produkcyjnej przy odbiorze detali z maszyny i kontroli jakości. Nie masz doświadczenia?- to nie problem, wszystkiego nauczą Cię w pracy :)

Wymagania
Jesteś dyspozycyjna/y do pracy 3 zmianowej?Szukasz stabilnego zatrudnienia?Chcesz pracować od poniedziałku do piątku a w weekendy odpoczywać?Aplikuj :)

Oferujemy
Oferujemy umowę o pracę tymczasową w firmie usytuowanej na osiedlu Glinki,Dogodny dojazd,Wynagrodzenie podstawowe+ premia+dodatek nocny,Pensja wypłacana zawsze na czas.