Dodano: 19.01.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3900 - 5900 zł / miesiąc

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Nieruchomości - Architektura, Praca fizyczna - Budownictwo - Ochrona poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Projektant Wnętrz
Poznań

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunkach: architektura wnętrz, architektura, budownictwo,
  • Doświadczenie w sprzedaży usług,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programu AutoCAD oraz CadDecor,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz oraz przygotowywanie projektów aranżacyjnych mieszkań, domów i biur,
  • Samodzielne tworzenie projektów dla klientów jak również wizualizacji do wybranych pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych,
  • Samodzielne projektowanie apartamentów pokazowych dla deweloperów.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole profesjonalistów,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub własnej działalności gospodarczej,
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, karta Multi Sport.

Poznań
Klient GoWork.pl