Dodano: 17.01.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3900 - 5900 zł / miesiąc

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Nieruchomości - Architektura, Praca fizyczna - Budownictwo - Ochrona poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Projektant Wnętrz
Zielona Góra

Wymagania

  • znajomości podstawowych zagadnień dotyczących projektowania; znajomość projektowania mebli będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności czytania oraz tworzenia rysunków technicznych,
  • praktycznej znajomości oprogramowania 3D oraz AutoCad,
  • dobrej organizacji pracy, kreatywności,
  • samodzielności w działaniu i umiejętności pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat B,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Obowiązki

  • analizę otrzymywanej dokumentacji projektowej,
  • przygotowywanie dokumentacji,
  • tworzenie koncepcji wizualnych,
  • dobór odpowiedniej technologii wykonania.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym ambitnym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Klient GoWork.pl