Praca PROJEKTANT KONSTRUKCJI RUSZTOWAŃ

Dodano: dzisiaj
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma IN - TECH Rusztowania Sp. z o.o. zatrudni:

PROJEKTANT KONSTRUKCJI RUSZTOWAŃ

Przedsiębiorstwo IN-TECH Rusztowania powstało aby sprostać oczekiwaniom firm, których działalność wiąże się z pracą wykonywaną na wysokości. Świadczymy usługi montażu, demontażu i dzierżawy rusztowań na terenie kraju i zagranicą. Celem jaki postawiliśmy sobie i do którego konsekwentnie dążymy jest oferowanie pełnego zakresu usług oraz kompleksowa obsługa projektów przemysłowych w zakresie rusztowań zarówno przy instalacjach nowo budowanych jaki i realizowanych remontach. Od niemal 10 lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie budowy rusztowań na terenie całego kraju jak i UE. Posiadamy bogate doświadczenie, w budowie rusztowań na wielu obiektach przemysłowych. Jakość, bezpieczeństwo i efektywność cechująca naszą działalność zaowocowała szeregiem sukcesów i nabyciem szczególnych kompetencji - w tym również wiedzy specjalistycznej przy budowie obiektów przemysłowych. Od 2014 roku, posiadamy certyfikat ISO 9001, OHSAS 18001, SCC Petro.

Obowiązki
·        Wykonywanie dokumentacji projektowej rusztowań.
·        Dokonywanie wyboru konkretnych rozwiązań technicznych.
·        Optymalizacja kosztowa, asortymentowa i przygotowywanie listy niezbędnych do wykonania projektu elementów rusztowań
·        Przygotowywanie wskazówek montażowych
·        Wykonywanie obliczeń statycznych.
·        Wykonywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania
·            Rozpoczęte studia kierunek budownictwo minimum (4 rok studiów) oraz chęć kontynuowania nauki celem uzyskania niezbędnych uprawnień.
·        Znajomość dowolnego programu statycznego typu np: Robot, Axis VM, RSTAB.
·        Prawo jazdy kategorii B.
·        Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca sporządzanie dokumentacji technicznej.

·        Dodatkowym atutem: doświadczenie w zawodzie projektanta konstrukcji stalowych.
·        Dodatkowym atutem: uprawnienia projektowe (konstrukcje stalowe).
·        Dodatkowym atutem: znajomość systemu rusztowań.
·        Dodatkowym atutem: kwalifikacje specjalisty ds. bhp, specjalisty ds. ZSZ, ochrony środowiska.

Oferujemy
·        Atrakcyjne warunki finansowe i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągniętych sukcesów.
·        Szkolenie z zakresu wykonywania obliczeń rusztowań.  Praca w młodym zespole ludzi chętnych do dzielenia się wiedzą.
·        Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
 ·           Niezbędne narzędzia pracy: tel. komórkowy i komputer typu stacja robocza,
·        Rozwój zawodowy (zapewniamy i pomagamy odbyć praktyki w celu uzyskania uprawnień do projektowania konstrukcji stalowych bez ograniczeń).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę In-Tech Rusztowania Sp. z o.o. z siedzibą w Świdwinie w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka In-Tech Rusztowania Sp. z o.o. mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Świdwin
IN-TECH Rusztowania Sp. z o. o.