Praca PROJECT/ PROCESS ENGINEER

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Silesia-Apex Sp. z o. o. należy do międzynarodowej grupy APEX Group, będącej wiodącym producentem wysokiej jakości przemysłowych wymienników ciepła, głównie dla przemysłu rafineryjnego i chemicznego.
Od ponad 25 lat specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń do odzysku ciepła ze spalin oraz podgrzewania powietrza w procesach przemysłowych. Własne, opatentowane rozwiązania oraz stale rozwijający się potencjał badawczo-rozwojowy pozwalają nam z powodzeniem utrzymać pozycję lidera w technologii odzysku ciepła. Naszymi klientami są największe światowe firmy inżynieryjne, a nasze wymienniki działają już w ponad 60 krajach na całym świecie.
W związku z rozwojem naszego oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

PROJECT/ PROCESS ENGINEER
Gliwice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie wymienników ciepła w oparciu o technologie APEX Group
  • Weryfikowanie i uzgadnianie warunków technicznych z klientami oraz udział w negocjacjach techniczno - handlowych
  • Nadzorowanie projektów w bezpośrednim kontakcie z klientami i użytkownikami końcowymi oraz monitorowanie postępów prac w zakładach produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji projektu zgodnie z wymaganiami klientów i uzgodnionymi terminami
  • Ścisła współpraca z pracownikami z działów: Konstrukcyjnego, Finasowego i Logistyki
  • Aktywny udział w procesie rozwoju firmy

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Mechanika i budowa maszyn, Energetyka, Inżynieria środowiska
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami
  • Umiejętność wykonywania obliczeń cieplnych oraz znajomość i weryfikacja rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi programów MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Gotowość do udziału w zagranicznych podróżach służbowych
  • Mile widziana umiejętność pracy w programie HTFS lub HTRI
  • Preferowani będą kandydaci posiadający doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w firmie działającej w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań przy zaawansowanych projektach oraz aktywny udział w procesie rozwoju firmy
  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Karta Multisport

www.apexgroup.eu

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest
Silesia-Apex Sp. z o. o., ul. Bojkowska 47A, Gliwice 44-100,
2. Informacje dotyczące Pani/Pana danych osobowych można uzyskać pod adresem e-mail: infopl@apexgroup.eu
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
• będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c, RODO w związku z przepisami Ustawy Kodeks Pracy.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
• podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
• Główny udziałowiec spółki to jest APEX International Holding B.V. (AIH) z siedzibą w Voorburgu w Holandii;
5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.
6. Mają Państwo prawo do:
• prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
• prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
• prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
• prawo do usunięcia danych osobowych;
• prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa
7. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.