Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Project Manager (hale / płyty warstwowe / konstrukcje stalowe)

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Rekrutacja zdalna

Rekrutacja nie jest prowadzona na rzecz BPO Network. Kontakt tylko z Panią Darią

Od lat łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami i nieustannym rozwojem.
 Naszą firmę na rynku wyróżnia:
Terminowość – prace kończymy zawsze na czas
Jakość – nieustannie i na bieżąco kontrolowana
Profesjonalizm – doświadczone ekipy, wiedza i sprzęt
Czym się zajmujemy:
Świadczymy kompleksowe usługi montażu hal i obiektów przemysłowych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Project Manager (hale / płyty warstwowe / konstrukcje stalowe)
Łódź

Obowiązki

  • kosztorysowanie i przygotowywanie ofert,
  • przedstawianie ofert i kontakt z klientem,
  • tworzenie harmonogramu prac,
  • koordynacja prac ekip montażowych,
  • nadzór nad parkiem maszynowym,
  • monitorowanie postępów prac,
  • kontrola jakości.

Wymagania

  • doświadczenie w branży - na podobnym stanowisku,
  • znajomość rysunku i zagadnień technicznych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B
  • udział w rozwojowym projekcie grupy firm o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realny wpływ na wyniki,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z częścią uzależnioną od wyników.

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Daria

797 713 219

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaŁódź
BPO NETWORK Sp. z o.o.