Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Project Manager / Brand Manager

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 4000 - 5000 zł / miesiąc

Kol-Dental od 28 lat zajmuje czołowe miejsce w sektorze dystrybucji materiałów i sprzętu stomatologicznego. W 2013 roku jako wieloletni dystrybutor sprzętu PLANMECA, dołączył do Grupy Plandent Division – Europejskiego Lidera w branży stomatologicznej, powiększając znacząco gamę oferowanych produktów.
Oferuje ponad 30 000 produktów w zakresie: sprzęt i narzędzia stomatologiczne, wypełnienia, endodoncja, protetyka, leki, profilaktyka, polerowanie, akcesoria, higiena, narzędzia, wiertła, implanty, ortodoncja.

Project Manager / Brand Manager

Warszawa

Obowiązki

Zarządzanie strategią rozwoju i wprowadzanie produktów na rynek
Prezentacja, promocja i sprzedaż produktów Orbis
Przygotowywanie ofert handlowych
Realizacja założonych celów sprzedażowych oraz ich raportowanie
Bieżącą komunikację i współpracę z producentem.

Wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność
Zaangażowanie w realizacje celów sprzedażowych
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych,
Samodzielną i ciekawą pracę,
Szkolenia pozwalające rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności na tym stanowisku,
Niezbędne narzędzia do pracy.

ikonaWarszawa
Kol-Dental Sp. z o.o. S.K.A.