Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Programista Embedded

ikona Dodano: 14.06.2022

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C
  • C++

Mile widziane

  • Bash
  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Zgodne z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) – np. Coretex M, MSP430;
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (np. FreeRTOS, RTEMS);
  • Praktyczna znajomość C/C++;
  • Praktyczna znajomość interfejsów komunikacyjnych (np. I2C, SPI, UART, SpaceWire);
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (git).

  • Praktyczna znajomość języków skryptowych np. Bash, Python;
  • Znajomość układów FPGA i SoC (np. Zynq, SmartFuson2);
  • Podstawowa znajomość elektroniki / umiejętność czytania schematów;
  • Znajomość technik standardów tworzenia aplikacji, np. MISRA;
  • Doświadczenie pracy w systemie CI/CD;
  • Znajomość standardów ESA (np. ECSS, PUS-C);
  • Doświadczenie w pracy z systemami budowania oprogramowania (make, cmake, qmake).

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu nowoczesnej, macierzowej organizacji z sektora kosmicznego;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy i styczność z najnowszymi technologiami;
  • Umowę o pracę, atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, zdrowie oraz Karta MultiSport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

CREOTECH INSTRUMENTS S.A.

Creotech Instruments należy do czołówki najszybciej rosnących firm polskiego sektora kosmicznego. Realizujemy projekty we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) oraz dla polskich i zagranicznych podmiotów sektora kosmicznego. Strategicznym obszarem rozwoju firmy jest skonstruowanie i wysłanie na orbitę serii satelitów opartych na autorskiej platformie satelitarnej Hypersat.

Działamy również w obszarze zaawansowanych systemów pomiarowych m.in. dla komputerów kwantowych

i fizyki eksperymentalnej wysokich energii. W związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko: Inżynier Programista FPGA.

Creotech Instruments należy do czołówki najszybciej rosnących firm polskiego sektora kosmicznego. Realizujemy projekty we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) oraz dla polskich i zagranicznych podmiotów sektora kosmicznego.

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu będziesz miał okazję brać udział w lotnym projekcie kosmicznym dla agencji kosmicznej.

Więcej informacji o Creotech Instrument S.A. można znaleźć na: www.creotech.pl

Klauzula informacyjna więcej
Programista Embedded
ikonaPiaseczno
Creotech Instruments S.A.