Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Programista C# C++ systemu finansowo - księgowego

ikona Kraków
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę Umowa zlecenie Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Programista C# C++ systemu finansowo - księgowego
Kraków

Obowiązki

Firma bit.com działa na rynku wdrożeń systemów ERP od 20 lat. P
oszukujemy osoby na stanowisko programisty - wdrożeniowca ERP (handel, CRM, księgowość, kadry i płace). Znajomość programu nie jest wymagana - nauczymy Cię.
Zakres pracy to pisanie dodatkowych funkcjonalności do systemu klasy ERP, dodatków, rozszerzeń, raportów jak również integracja systemu enova365 z innymi systemami.

Wymagania

  • Znajomość języka programowania C#, C++ w stopniu średnio zaawansowanym
  • Zainteresowanie programowaniem oraz chęć rozwoju w tym kierunku
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów ERP
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, staranność, zaangażowanie, inicjatywa i kreatywność.

Oferujemy

  • ciekawą i nie monotonną pracę w miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju i darmowe szkolenia
  • praca od pon. - pt 9 - 17
  • dostęp do nowoczesnych technologii i oprogramowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności

  • premie za projekty wdrożeniowe
  • stałą pracę

ikonaKraków
Robert Trubas Bit.com