Praca Produkcja wyrobów cukierniczych 2 zmiany

Dodano: 24.11.2021

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy pracownik produkcji

Produkcja wyrobów cukierniczych 2 zmiany
Bydgoszcz
Pwc/09/21/Byd

Opis stanowiska:
Do Twoich obowiązków należeć będzie dekorowanie tortów, nakładanie kremu, szprycowanie ptysi. Praca stojąca przy linii produkcyjnej.

Jeżeli:
Posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną?Szukasz stabilnego zatrudnienia?Nie masz doświadczenia lub chcesz zmienić obecną pracę?Aplikuj  ;)

Możemy Ci zaoferować:
umowę o pracę tymczasową,wynagrodzenie 17,50 zł brutto/h -płatne zawsze na czas,pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22) i wolne weekendy,miejsce pracy w centrum Bydgoszczy.