HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji. Nasze oddziały znajdują się w Opolu, Gdańsku oraz w Rzeszowie.

Produkcja (przetwórstow bekonu)
Haarlem

Obowiązki
Praca w zakładzie produkcyjnym, który zajmuje się przetwórstwem boczku.

- Praca jako pracownik produkcji - pakowanie, sortowanie, układanie w skrzynkach.

Lokalizacja: HAARLEM

Wymagania
Wymagania
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- motywacja oraz chęci do pracy.

Oferujemy
Oferujemy
- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski,
- pomoc w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnika,
- załatwienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem,
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
- dojazd do pracy,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- pewne godziny pracy,
- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia,
- atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową ,
- cotygodniowe przelewy na Twój rachunek walutowy w Polsce,
- dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10, 92% dochodów brutto,
- dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy,
-rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie, które mają być przetwarzane w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Houdstermaatschappij Hobij Personeelsvoorziening BV z siedzibą w Veghel. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO) na potrzeby rekrutacji. Kandydatowi/kandydatce których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Haarlem

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.