POSZUKUJEMY PIĘCIU OSÓB DO ZBIJANIA PALET WE FRANCJI!
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

Produkcja palet - FRANCJA
praca stała
  Saint-Étienne

Fr/pp

  1. Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą?
  2. Jeśli swoją pracę traktujesz nie tylko jako źródło dochodu ale jako pasję...
  3. Jeśli Twój zawód sprawia Ci satysfakcję zawodową...

Jeśli odpowiedziałeśTAKna każde z powyższych pytań -
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE

Obowiązki
• Zbijanie palet drewnianych;
• Zbijanie skrzyń drewnianych;

Wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Chęć do pracy
• Chęć i gotowość do szybkiego wyjazdu do Francji
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem na projekt - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Zakwaterowanie na miejscu;
• Polską UMOWĘ O PRACĘ na pełen etat;
• Opiekę koordynatora;
• Pracę na hali;
• Możliwe nadgodziny;
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

Karolina

@Agnieszka, tak mi się wydawało i jak widać potwierdzasz to co napisałam. Możesz opisać swój przypadek? Każda merytoryczna opinia ma tutaj znaczenie, wiadomo, przecież że obaw przed wyjazdem jest dużo, tym bardziej jak jest to pierwsza praca z dala od domu. Dlatego każde opisane doświadczenie się liczy.

Karolina

Agencja za granicą ma obowiązek pomagać pracownikom @Izolda, nie powinno być tak, że pracownik ma coś sam naprawiać. Czy ktoś może potwierdzić jak Work Service Express zachowuje się gdy już ktoś jest w pracy?

Izolda

Znalazłam prace dzięki Work Service Express i jestem zadowolona. W moim przypadku wszystko było ok. Jeśli nawet coś nie zagrało to przecież można sobie samemu pewne sprawy poprawić!.