Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Produkcja metalowych elementów

Dodano: 16.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
12 € / godzinę
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Lubisz prace związane z produkcją metalowych elementów? Świetnie! W takim razie możesz zacząć pracę jako pracownik magazynu na produkcji elementów metalowych. Pracujesz od poniedziałku do piątku a czasami w sobotę na jedną lub dwie zmiany po 40 godzin tygodniowo.

Produkcja metalowych elementów
Schoonhoven

Obowiązki

- zawieszanie metalowych elementów do malowania
- składanie metalowych części
- dbanie o ogólny porządek w magazynie

Wymagania

– Chęć podjęcia pracy na długi okres czasu oraz motywacji do pracy
- Zręczności manualnej
– Znajomość języka obcego mile widziane, ale nie wymagane
– Doświadczenie nie jest wymagane!

Oferujemy

– Firmowe zakwaterowanie (98,50 euro tygodniowo) oraz ubezpieczenie (25,85 euro tygodniowo)
– Stawka podstawowa 12,81€ euro brutto oraz tygodniowy system wynagrodzeń
– Odkładane 8,33% wakacyjnego z rocznego wynagrodzenia, wypłacane raz w roku
– Gromadzone godziny rezerwowe wypłacane podczas urlopu
– Odkładane składki emerytalne w Stipp oraz inne standardy

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij do nas swoje CV za pomocą poniższej opcji "Aplikuj"
W tytule wiadomości wpisz - GW Metal
Po otrzymaniu Twojego CV skontaktujemy się z Tobą, żeby lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania. Jeżeli masz więcej pytań, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +31 30 307 96 38 lub +48 748 100 605. Do usłyszenia!