Produkcja i Pakowanie Słodyczy 12,48 euro/h
Leerdam

Obowiązki:

  • Praca wykonywana przy linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn / ustawianie parametrów
  • Kontrola jakości pakowanych produktów oraz opakowań
  • Ważenie produktów
  • Pakowanie słodyczy i przygotowywanie do wysyłki
  • Wykonywanie zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami higieny i bezpieczeństwa
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
  • Zachowanie ciągłości produkcji redukując przestoje w trakcie pracy
  • Dbanie o organizację i koordynację czasową wykonywanych zadań

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Zaangażowanie, samodzielność i precyzyjność podczas wykonywanych w pracy obowiązków
  • Chęć nauki
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy:
  • Stawka 12,48 euro brutto na godzinę
  • Gwarantowana legalność zatrudnienia w oparciu o umowę zawartą na warunkach holenderskich
  • Pewna wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto
  • Dobrze zorganizowane zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Zapewniony transport na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów oraz pomoc w załatwieniu formalności tj. numer Sofi
  • Miła atmosfera w pracy
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Leerdam

Covebo Work Office Sp. z o.o.