AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży reklamowej, szukamy osoby do:

Produkcja- branża reklamowa (jedna zmiana)

Poznań
PPO/2009/218/NN

Obowiązki

• oklejanie folią samoprzylepną tablic, szyldów, aut
• cięcie folii – obsługa plotera
• prace manualne przy produkcji reklam wizualnych
• kontrola jakości produktu

Wymagania

• doświadczenie w aplikowaniu folii samoprzylepnej
• podstawowa znajomość obsługi programu CorelDraw
• podstawowa znajomość obsługi ploterów drukujących oraz tnących (mile widziane)
• sprawność manualna, dokładność, rzetelność i „smykałka” techniczna

Oferujemy

• pracę w pełnym wymiarze godzin
• stałe godziny pracy – jedna zmiana 8-16
• umowę o pracę (1 miesiąc na zlecenie – okres próbny)
• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
• stawka od 15 zł netto/h (zależna od doświadczenia)
• możliwość przeszkolenia osób z mniejszym doświadczeniem

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Poznań

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.