AP VECTOR (KRAZ 11459) – to agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa.

Produkcja - 3400zł miesięcznie, Umowa o Pracę

Kostrzyn

Obowiązki

- Pakowanie produktów spożywczych (worki/wiaderka mieszanek cukierniczych i piekarniczych)
- Układanie gotowych produktów na palecie
- Przygotowywanie surowców i opakowań
- Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania

- Ważna książeczka Sanepidu
- Siła fizyczna
- Umiejętność współpracowania w grupie
- Doświadczenie w podobnych stanowiskach

Oferujemy

- 3400 zł brutto miesięcznie
- Umowę o pracę
- Pracę na 3 zmiany lub w systemie 4 dni pracy/4 dni wolnego
- pracę w niewielkich zespołach

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Kostrzyn

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.