Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Product Manager

ikona Dodano: 22.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie trendów na rynku oraz potrzeb i wymagań klientów;
  • określanie kierunków rozwoju powierzonych produktów, usług i rozwiązań;
  • przygotowanie strategii dotyczącej promowania danego produktu i sprawowanie pieczy nad jej realizacją;
  • wprowadzanie produktu, usługi lub rozwiązania na rynek;
  • współudział w kształtowaniu polityki cenowej;
  • prowadzenie prezentacji produktu dla klientów oraz pracowników firmy;
  • kontakty z kontrahentami oraz partnerami biznesowymi;
  • bieżąca i bezpośrednia obsługa klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania) w zakresie przekazywania informacji nt. produktów i rozwiązań;
  • budowanie z klientami relacji opartych na zasadach partnerskiej współpracy;
  • raportowanie postępu prac przełożonym;
  • współpraca z zespołem techniczno-handlowym w zakresie przygotowania ofert oraz materiałów marketingowych.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie poparte sukcesami w zarządzaniu rozwojem produktów, usług i rozwiązań IT;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz gromadzenia i przetwarzania danych;
  • zaangażowanie i silna orientacja na sukces;
  • optymistyczne podejście do świata i ludzi;
  • umiejętność zarządzania cyklem życia produktu;
  • innowacyjność i otwartość na nowe technologie;
  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista);
  • znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Power Point, Excel);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie techniczne z zakresu szeroko rozumianego IT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • motywujący system wynagradzania;
  • pracę w jednej z największych i najstabilniejszych firm IT w Polsce z ponad 30 letnim doświadczeniem rynkowym, notowaną na GPW w Warszawie;
  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych;
  • wsparcie Twojego rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w konferencjach branżowych, szkoleniach i imprezach integracyjnych;
  • narzędzia niezbędne do pracy na tym stanowisku;
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (Medicover Sport).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa drużyna sportowa
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania

Firma WASKO S.A. dziękuje wszystkim Kandydatom. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

WASKO S.A.

WASKO SA to lider rynku IT w Polsce. Wykonuje kompleksowe usługi informatyczne, integracyjne i serwisowe na rzecz dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Firma jest dostawcą sprzętu komputerowego i oprogramowania a także świadczy usługi wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych. Od 2006 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Klauzula informacyjna więcej
Product Manager
ikonaKatowice
WASKO S.A.