Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Prezenterka Telewizyjna

ikona Dodano: 16.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 3000 - 8000 zł / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

Firma jest globalnym dostawcą transmisji gier telewizyjnych online, który oferuje jeden z najbardziej ekscytujących produktów. Oferujemy operatorom i graczom na rynku wydajne oraz alternatywne rozwiązania, które zapewniają im zrównoważony rozwój. Gry telewizyjne są w naszym DNA. W ciągu ostatnich kilku lat nasze produkty zrobiły wrażenie na graczach. Dobrze znane gry zostały na nowo opracowane, aby zapewnić klientom partnerów wciągające wrażenia z gry 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki prężnemu rozwojowi, poszerzamy swoją ofertę o nowe studia i tworzymy wiele nowych perspektyw rozwoju kariery, zarówno dla obecnych jak i nowych pracowników. Naszym atutem jest młody zespół, tworzący pozytywną atmosferę.

Dokładamy starań, aby każdy czuł się zmotywowany i usatysfakcjonowany, dlatego organizujemy cykliczne eventy, zapewniamy prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, owocowe dni i śniadania z firmą.

Nasza lokalizacja to dobrze skomunikowane centrum Warszawy.

Prowadzimy kilkuetapową rekrutację, która pozwala Nam uważnie poznać i zweryfikować kandydatów.

Prezenterka Telewizyjna
Warszawa

Obowiązki

Prowadzenie prezentacji produktów

Prezentowanie przemówień w transmisji na żywo

Dbanie o wysoki standard transmisji

Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

Wykształcenie średnie

Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie B2-C1

Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie C1 - C2

Dobra dykcja oraz umiejętność prowadzenia rozmowy

Punktualność

Dyspozycyjność

Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

Poczucie odpowiedzialności

CV z aktualnym zdjęciem

Oferujemy

Możliwość wyuczenia się oraz zdobycia doświadczenia zawodowego

Atrakcyjne wynagrodzenie

Długotrwałą współpracę

3 zmianowy system pracy (6-14;14-22;22-6)

Umowę zlecenia

Multisport

Opieka medyczna Medicover

Owocowe poniedziałki oraz czwartki

 Profesjonalne 3 tygodniowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy

Treningi coachingowe

Wysoki komfort pracy (Centrum Warszawy) (10 piętro biurowca klasy A)

Możliwość wyjazdu na targi międzynarodowe

System premiowy

Konkursy za zaangażowanie

Możliwość awansu wewnątrz firmy

ikonaWarszawa
Gry Telewizyjne Sp. z o.o.