Blachotrapez Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 650 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:

pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

PRAWNIK SPECJALISTA DS. PRAWNYCH I KONTROLI NALEŻNOŚCI
Rabka-Zdrój

Opis stanowiska:
Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie m.in. asysta w  obsłudze prawnej firmy, (wykonywanie zleconych zadań), sporządzanie oraz opiniowanie umowami, ocena ryzyka gospodarczego, kontrola należności oraz nadzór nad ich ściągalnością, prowadzenie bieżącej obsługi prawnej, współpraca z kancelariami świadczącymi usługi na rzecz Spółki.

Wymagania

  • student Wydziału Prawa (student w trakcie lub absolwent)
  • znajomość Prawa: Cywilnego, Gospodarczego, Pracy, KSH
  • dodatkowym atutem będzie znajomość prawa podatkowego
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca kontakt w tych językach w ramach realizowanych obowiązków)
  • dyspozycyjność oraz gotowości do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat B
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz odpowiedzialność

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • gotowi jesteśmy dostosować godziny świadczenia pracy w taki sposób, aby nie kolidowały z zajęciami na uczelni.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Rabka-Zdrój

JOBS.PL S.A.