Firma ZMM MAXPOL założona została w 1985 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praser Tworzyw Sztucznych

Rzeszów

Obowiązki:

  • pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych wykonanych przez wtryskarkę,
  • porównanie wyrobu wyprodukowanego ze wzorem,
  • zgradowanie nadlanych części,
  • układanie gotowych wyrobów w opakowaniach zbiorczych,
  • praca może być wykonywana jednocześnie przy jednej maszynie, dwóch lub trzech.

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność i motywacja,
  • uczciwość,
  • dobra organizacjai pracy,
  • orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • wynagrodzenie zmienne akordowe,
  • motywacyjny system premiowania,
  • karty Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe oraz medyczne.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZMM MAXPOL Sp. z o.o. w celach prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz prowadzenia przyszłych rekrutacji".

Rzeszów

ZMM Maxpol