Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca PRACOWNIKA SERWISU HELPDESK MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Dodano: 04.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

FELDER Group Polska sp. z o.o. działa na rynku polskim już od 17 lat i jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju renomowanego, austriackiego producenta obrabiarek do drewna FELDER KG. Przedsiębiorstwa szczycącego się ponad 60-letnim doświadczeniem, na wskroś nowoczesnego, a jednocześnie nadal rodzinnego. Należymy do czołówki największych dostawców tego typu obrabiarek w Polsce i osobą związanym z branżą drzewną oferujemy, obok przebogatej palety maszyn stolarskich i narzędzi, pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo z 12 salonów.

PRACOWNIKA SERWISU HELPDESK MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA SPRZEDAWCA CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Żory

Obowiązki
·        przyjmowanie zgłoszeń serwisowych
·        zdalne diagnozowanie oraz rozwiązywanie usterek
·        przygotowywanie ofert
·        zamawianie części zamiennych
·        dbałość o funkcjonowanie parku maszynowego w salonie siedziby firmy
·        wyjazdy do klientów

Wymagania
·        wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe (elektronika, mechanika, mechatronika)
·        prawo jazdy kategorii B
·        znajomość programów Microsoft Office
·        umiejętność czytania schematów elektrycznych
·        zdolności manualne
·        dobra znajomość obsługi komputera
·        znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
·        dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, kreatywność
·        mile widziana znajomość branży stolarskiej i maszyn stolarskich
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
·        zatrudnienie na umowę o pracę
·        pracę od poniedziałku do piątku
·        indywidualne przyuczenie do obowiązków
·        systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia
·        długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".