Renomowana firma z wieloletnim stażem w branży zatrudni:

Pracownika Monitoringu Wizyjnego
Gdynia

Obowiązki
- obserwacja przekazu obrazu z kamer zainstalowanych na chronionych obiektach
- reagowanie na zauważone sytuacje niepożądane i nietypowe poprzez wysyłanie Grup Interwencyjnych
- dbanie o powierzone mienie i porządek na stanowisku pracy
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji służbowej
- wykonywanie innych zadań i poleceń przełożonych wynikających z umowy

Wymagania
- wysoka kultura osobista
- nienaganny wygląd
- punktualność
- solidność
- dodatkowym atutem będzie:
      - posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
      - samozatrudnienie

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
- umundurowanie i wyposażenie
- niezbędne szkolenia i przygotowanie do pracy
- prywatny pakiet medyczny
- możliwy zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV (w formacie PDF) na adres: Aplikuj lub o kontakt pod nr 695 910 554, 508 721 070

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gdynia

Ekotrade Sp. z o.o.