Praca PRACOWNIK ZAŁADUNKOWY

Dodano: 22.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

ARSANIT to jedna z najbardziej dynamicznych firm produkcyjnych w branży chemii budowlanej, działająca w sektorze B2B, z całkowicie polskim kapitałem i 19-letnią historią. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK ZAŁADUNKOWY

Konin
09/2021/KMAG

Obowiązki

·        Załadunek i rozładunek samochodów
·        Tworzenie palet mix według ustalonych procesów i standardów zgodnie z zamówieniami
·        Dbałość o porządek w magazynie według ustalonych obszarów i odpowiedzialności

Wymagania

·         Uprawnienia na wózki widłowe

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym
·        Wysoka kultura osobista
·        Umiejętność pracy w zespole
·        Wysoka dyscyplina i kultura pracy
·       Zaangażowanie
·        Sumienność, dokładność, staranność, uczciwość

Oferujemy

·        Przygotowanie do pracy na danym stanowisku
·        Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
·        Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy)
·        Indywidualny plan rozwoju zawodowego oraz system awansu od wewnątrz
·        Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz programy wspierające zdrowy tryb życia
·        Stabilne zatrudnienie
Stałe miesięczne wynagrodzenie, zatrudnienie bezpośrednio w firmie (nie przez pośrednika)