Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik wsparcia systemów IT dla jednostek samorządu terytorialnego

ikona Dodano: 10.05.2022

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL
  • Firebird
  • PostgreSQL
  • Fast Report

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Serwisujemy autorski system AdAS skierowany dla pracowników urzędów miast i gmin oraz jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego. System jest zbudowany modułowo, gdzie każdy z modułów może być użytkowany oddzielnie.

Moduły odpowiadają zakresom tematycznym realizowanym przez pracowników gmin:

a) wydatkowe (np. finansowo-księgowe, budżetowe, kadrowo-płacowe)

b) dochodowe (np. odpowiadające za fakturowanie, naliczanie opłat za opłaty lokalne)

c) ewidencyjne (rejestr mieszkańców, wydawanie zezwoleń).

W trakcie przeszkolenia na stanowisku pracy pracownik pozna wybrane moduły systemu AdAS w ramach, których będzie świadczył pomoc użytkownikom systemu.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników systemu w obsłudze określonych modułów systemu AdAS
  • Analizowanie zgłoszeń utworzonych przez użytkowników
  • Pomoc w rejestrowaniu zgłoszeń
  • Zdalna pomoc w codziennej pracy użytkowników
  • Udział w procesie testowania i doskonalenia systemu
  • Wykonywanie prostych prac na bazach danych
  • Tworzenie wydruków i raportów dla klientów
  • Prowadzenie instruktaży dla użytkowników systemu
  • Aktualizowanie instrukcji i dokumentacji systemu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (np. ekonomiczne lub informatyczne)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Ogólna wiedza w zakresie technologii informatycznych
  • Doświadczenie w obsłudze systemów informatycznych (np. ERP, CRM lub Help Desk)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do nabywania nowej wiedzy i otwartość na nowe technologie
  • Umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Zorganizowanie i terminowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Obsługa MS Excel w stopniu średnim
  • Znajomość obsługi komunikatorów typu MS Teams

  • Wykształcenie informatyczne lub wiedza merytoryczna w zakresie dziedzin realizowanych w urzędach miast i gmin (np. finanse, księgowość, kadry i płace, podatki lokalne itp.)
  • Doświadczenie we wdrażaniu/serwisowaniu systemów
  • Znajomość Firebird, podstaw SQL
  • Umiejętność tworzenia skryptów/wydruków/raportów w programach typu Fast Report, Crystal Reports

Podział czasu pracy

Obsługa klienta - 40%

Analiza zgłoszeń klientów - 40%

Dokumentacja systemu - 20%

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

40

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • project manager
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne biuro oraz narzędzia pracy
  • Przejrzysty proces wdrożenia na stanowisko
  • Możliwość szybkiego rozwoju w kierunku specjalisty ds. wdrożeń
  • Nabycie eksperckiej wiedzy m.in. z zakresu zarządzania bazami danych, przygotowania skryptów, obsługi programów klasy ERP
  • Wsparcie rozwoju zawodowego i zaangażowanie w ciekawe projekty
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • Wstępny wywiad telefoniczny
  • Rozmowa kwalifikacyjna

Tensoft Sp. z o.o.

Tensoft Sp. z o.o. jest producentem systemu AdAS dedykowanego samorządom (urzędy miast i gmin, starostwa powiatowe). Przedsiębiorstwo jest częścią grupy kapitałowej Tensoft obsługującej sektor Administracji Publicznej. Prowadzimy działalność o zasięgu ogólnopolskim. Nasze oddziały mieszczą się w Opolu, Gdańsku, Bydgoszczy i Lublinie.

Firma działa w ramach zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z ISO 9001:2015 i ISO 27001:2017.

Poszukujemy specjalistów z doświadczeniem zawodowym w zakresie wdrożeń systemów informatycznych.

Klauzula informacyjna więcej
Pracownik wsparcia systemów IT dla jednostek samorządu terytorialnego
ikonaGdańsk