Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik w Zespole Lokali Użytkowych

ikona Wrocław
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik w Zespole Lokali Użytkowych
Wrocław

Obowiązki

  • prowadzenie spraw związanych z najmem lokali użytkowych,
  • sporządzanie umów najmu, aneksów do umów najmu (wraz z wprowadzeniem do systemu ewidencji umów), porozumień, wypowiedzeń i prowadzenie spraw w tym zakresie,
  • podejmowanie działań wynikających ze zgłoszeń w sprawach dotyczących eksploatacji,
  • analiza formalno-prawna nieruchomości [ewidencja gruntów i budynków w ZGKiM, KW, MPZP, decyzje podziałowe],
  • regulowanie stanów prawnych nieruchomości,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych i wywiadów środowiskowych na zarządzanym zasobie,
  • bieżące wystawianie i potwierdzanie należności dla lokali użytkowych, drukowanie dokumentów księgowych i powiadamianie klientów,
  • realizowanie procedur przewidzianych dla oddawania nieruchomości gminnych w najem/dzierżawę/użyczenie,
  • udzielanie wyjaśnień i bieżących konsultacji oraz przygotowywanie pism w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, preferowane kierunki: zarządzanie nieruchomościami, geodezja, gospodarka nieruchomościami, administracja,
  • minimum 2-letni staż pracy u zarządcy nieruchomości, w firmie deweloperskiej lub w firmie inwestycyjnej, kancelarii notarialnej itp.,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu zarządzania nieruchomościami,
  • doświadczenie w pracy na aktach prawnych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym także Excel,
  • zdolności analityczne i umiejętność współpracy w działaniu,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • własny samochód z możliwością wykorzystywania na potrzeby zadań służbowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,
  • szkolenia zawodowe i kursy,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • świadczenia z ZFŚS.

Pracodawca monitoruje brak konfliktu interesów pomiędzy zatrudnieniem w Spółce a prowadzoną działalnością, inną formą wykonywanej pracy bądź świadczenia usług w trakcie trwania stosunku pracy.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaWrocław
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.