Firma Dussmann Polska Sp. z o.o. zatrudni do swojego zespołu sprzątającego osobę na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Czystości (różne lokalizacje)

Kraków
Miejsce pracy: Kraków - możliwość pracy w różnych lokalizacjach (szczegóły poniżej)

Oferujemy:

-Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Świetną atmosferę pracy
-Wsparcie Zespołu i przełożonego
-Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
-Premie uznaniowe
-Możliwość pracy w kilku lokalizacjach:

a. CH Czyżyny – sprzątanie terenu galerii, praca zmianowa, także w niedziele (tylko handlowe),
b. Biurowiec klasy A przy ul. Kotlarskiej, praca w wymiarze 7 godzin, w godzinach od: 6.00 – do 13.00 lub 07.00 – 14.00,
c. Obiekt farmaceutyczny przy ul. Nad drwiną – jedna zmiana na 6 h (2 lub 3 razy w tygodniu) lub zmiany po 3 h (2 lub 3 razy w tygodniu),
d. Biuro przy ul Racławickiej 58 – praca 3 razy w tygodniu.

Oczekujemy:

Zaangażowania w pracę i chęci do podjęcia pracy na stałe,
Mile widziane doświadczenie i odpowiednie uprawnienia na podobnym stanowisku.

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
Zapraszamy także z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 735-200-748

Kraków

Dussmann Polska Sp.z o.o.