Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik Utrzymania Czystości

ikona Dodano: przedwczoraj

Firma Sun- Pro poszukuje osoby do sprzątania biura (ok. 200m2) raz w tygodniu.

Pracownik Utrzymania Czystości

Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych,
  • Utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych oraz korytarzach,
  • inne drobne prace porządkowe,

Wymagania:

  • punktualność, dokładność, uczciwość,
  • zaangażowanie do pracy,
  • sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność raz w tygodniu

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie,
  • niezbędne środki czystości oraz sprzęt,
  • miłą atmosferę
  • praca między 9:00, a 17:00 w dowolny dzień od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e- mail: Aplikuj, w tytule zamieść swoje imię i nazwisko oraz stanowisko na jakie aplikujesz.

ikonaGdańsk
Sun-Pro Sp. z o.o.