Wynagrodzenie brutto: 3 000- 4 000

Pracownik strefy wellness

Jarosławiec

Obowiązki

  • bieżąca obsługa saun i strefy jacuzzi
  • wykonywanie ceremonii zapachowych w saunach
  • aktywna sprzedaż oferowanych w strefie usług i produktów
  • współpraca z pozostałymi strefami Kompleksu, w szczególności strefą SPA i aquaparkiem,
  • udzielanie klientom wyjaśnień i pomocy w prawidłowym korzystaniu z atrakcji i urządzeń strefyi Kompleksu,

  • utrzymanie strefy saun w należytej czystości i porządku

Wymagania

·         dobra kondycja fizyczna
·         brak przeciwwskazań do przebywania w wysokiej temperaturze
·         komunikatywność
·         opanowanie
·         umiejętność pracy w zespole
·         szybkość w podejmowaniu decyzji
·         wysoka kultura osobista
·         książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

·         praca zmianowa
·         atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
·         praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju

Zapewniamy zakwaterowanie w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok. 4km od miejsca pracy

Jarosławiec

Health Resort & Medical SPA Panorama Morska