INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

Pracownik spedycji/pakowacz
Diest

Obowiązki

  • praca na magazynie
  • pakowanie i załadunek gotowych wyrobów szklanych
  • system 2-zmianowy (5-13, 13-21)
  • ręczne przenoszenia szkła lub za pomocą wózka widłowego

Wymagania

  • doświadczenie w branży logistycznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • certyfikat na wózek widłowy i doświadczenie
  • duża precyzja, dokładność i ostrożność w pracy
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • umowę o pracę belgijską
  • stawka godzinowa 11,97 euro brutto
  • premia zmianowa w wysokości 0,49 euro/h
  • długotrwałą współpracę
  • 39 h/tygodniowo
  • zakwaterowanie odpłatne 65 euro tygodniowo

Miejsce pracy: Belgia-Diest
Branża: Szklarska
Możliwość rozpoczęcia pracy od 06.08.18.

Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Diest

HRBC Group Sp.z o.o.