Axintor Interim - zatrudni dla naszego klienta : PRACOWNIK SEZONOWY do pracy na terenie Belgii na warunkach belgijskich .

PRACOWNIK SEZONOWY
Brugia

Obowiązki
For a new client of Axintor we are looking for seasonal workers.
They have to take care of plants (potting and repotting plants).

Wymagania
- Motivation
- Independence
- Teamplayer

Oferujemy
mozliwosc podjecia dlugoterminowej pracy
wysokie zarobki
prace na belgijskich warunkach
platne oficjane dni swiateczne
premie noworoczna oraz wakacyjna
opieke polskojezycznego kordynatora
pomoc administracyjna
pelne wsparcie na terenie Belgii
zakwaterowanie (all inclusive) :

  • w pelni wyposazone (bez poscieli),
  • w  odleglosci do 30km od miejsca pracy,
  • bezprzewodowe lacze internetowe,
  • pokoj 2 osobowy

Aplikacja odbywa sie przez przeslanie w jezyku angielskim do : Aplikuj

Dodatkowe informacje +32 58 620 200  ( prosic o Marte - w jezyku polskim )

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Brugia

Axintor Interim