Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik serwisu utrzymania czystości

Dodano: 03.11.2021
Zakłady Usługowe „EZT” S.A. - firma z doświadczeniem w branży usług utrzymania czystości poszukuje kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU CZYSTOŚCI

Twoje zadania:
• praca w budynku, pomieszczenia socjalne, sanitariaty, korytarz

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
• pensja w TERMINIE
• wsparcie koordynatora
• wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów, używamy środków czystości najwyższej jakości

Harmonogram pracy:
• praca zmianowa

Miejsce pracy: Kraków

Masz pytania? Zadzwoń pod numerem telefonu: 609 -127-127

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Informujemy, że administratorem danych jest Zakłady Usługowe EZT S.A z siedzibą w Sosnowiec, ul. Modrzewiowa 7 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.