Zatrudnimy pracowników do prac przy renowacji i czyszczeniu systemów szalunkowych w Niemczech - okolice miast Stuttgart, Monachium i Dortmund. Wszystkie pracę prowadzone są w miejscach częściowo zadaszonych, w systemie pracy 1 zmianowej.

Każdy pracownik otrzyma na miejscu niezbędne szkolenie konieczne do wykonywania pracy.

Pracownik renowacji i czyszczenia szalunków
Dortmund
01/10/18

Obowiązki
Czyszczenie i renowacja szalunków

Wymagania
- doświadczenie w pracy fizycznej
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- bardzo dobrą organizacje czasu pracy
- umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy
- wynagrodzenie 8,50€ do 9,00€ netto
- polską umowę o pracę na pełen etat
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- opłacone zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe)
- zwrot części kosztów za przejazdy na kontrakcie
- ubrania roboczę
- opiekę polsko języcznego koordynatora
- regularne przyjazdy do Polski np. 5/1

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Dortmund

Bomet Sp. z o.o.