Zatrudnimy obywatela Ukrainy do biura rekrutacji. Praca na terenie Ukrainy lub praca na terenie Polski (wymagane dokumenty umożliwiające zawarcie umowy o pracę na terenie Polski).

Pracownik rekrutacji - HR

Lublin

Obowiązki

Obowiązki:
- prowadzenie biura rekrutacji
- aktywna rekrutacja pracowników - obywateli Ukrainy
- realizacja planów rekrutacyjnych

Wymagania

- komunikatywność
- znajomość jęz. polskiego w stopniu dobrym
- dobra samoorganizacja pracy
- łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

- praca w oparciu o umowę o pracę
- pomoc w działaniach rekrutacyjnych
- możliwy ruchomy czas pracy

Prosimy o przesyłanie CV.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Lublin

G.T Agencja Pracy Tymczasowej