Pracownik przygotowania produkcji
Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydata na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji

Opis stanowiska

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów
  • wycinka płyt oraz przygotowanie ich do dalszej produkcji
  • utrzymanie czystości w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć nauki)
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w posługiwaniu się elektronarzędziami
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • praca także dla studentów!

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 3000 zł brutto
  • praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wewnętrzne

Poznań

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o.