Praca Pracownik produkcji z doświadczeniem

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
3300 - 3600 zł / miesiąc

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Wszyscy nasi kandydaci zawsze zostają zatrudnieni bezpośrednio przez naszych klientów na umowę o pracę już od pierwszego dnia współpracy.

W związku z rozwojem firmy naszego stałego klienta, zajmującego się od lat produkcją pelletu drzewnego oraz palet poszukujemy kandydatów, na stanowisko:

Pracownik produkcji z doświadczeniem
Toruń

Obowiązki

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • prace pomocnicze przy procesie (układanie, sortowanie desek)

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn, branży produkcyjnej
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość na dojazdy do Ostaszewa

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • praca trzyzmianowa (6-14, 14-22, 22-6)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - na początek 3300-3500 brutto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w przyjaznym zespole
  • pracę od zaraz!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą pacy zadzwoń 518-231-725 lub APLIKUJ!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’
Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.