Obecnie dla naszego klienta w Rijen, będącego wiodącym producentem skórzanych tapicerek dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Pracownik produkcji - wymiana tapicerek samochodowych
Rijen

Obowiązki
- Usuwanie tapicerki tkaninowej z oparć oraz siedzeń samochodowych
- Montaż plastikowych podzespołów wykończeniowych.

Wymagania
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
- Stawka €9.52 brutto/h

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Darmowy transport do pracy
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń
- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

ja

jedna z niewielu uczciwych agencji !

Olek & Paulina

jest praca na lotnisku ! hurrrrrrraaaaa!!! wakacyjna rewelacja!!!!!!

Bartek

Cześć, pracuję dla axella od 2 lat , na zmiany wiec dochodzą mi dodatki zmianowe plus dostaję extra € 5,00 za zabieranie ludzi do pracy , czasami tego dodatku mam €70/€100 miesięcznie . Część pieniędzy inwestuje , coś wysyłam do Polski , trochę zwiedzam w wolnym czasie , powoli ale systematycznie :)) Na początku byłem na hotelu, teraz od ponad roku mieszkam na domku , dbamy o niego i mieszka się dobrze , mamy polski sklep więc jest możliwość szybkich zakupów - prawie jak w Żabce za rogiem :)) Ludzie na domku przyjechali pracować i zarabiać i tego się trzymają - dlatego też szczęśliwie mieszka nam się dobrze . Koordynatorów każdy z nas przerobił kilku i zawsze można było się dogadać, zamienić zmianę , zapisać na nadgodziny , wyjechać na urlop - po prostu normalnie żyć i pracować . Życzę Wam dużo szczęścia i takich fajnych ludzi na jakich ja trafiłem w axellu Bartek