Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli  oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (2000 euro/mies.)

Pracownik produkcji w Belgii (2000 euro/mies.)
Ichtegem

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie rożków do lodów
  • lokowanie produktów w wyznaczonych miejscach
  • proste prace porządkowe

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie trzyzmianowym
  • wynagrodzenie w wysokości 13,39 euro brutto za godzinę + wysoka premia
  • zorganizowanie zakwaterowania i dojazdów do pracy
  • liczne benefity w postaci trzynastej pensji, pakietu prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej

Ichtegem

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o. Oddział w Szczecinie