Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej działającego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji - umowa o pracę, wolne weekendy

Pracownik produkcji – umowa o pracę, wolne weekendy
Brzeg Dolny

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników produkcji. Zapewniamy możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz! Naszą ofertę kierujemy do każdego, niezależnie od płci, posiadanego wykształcenia i doświadczenia.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • umowa o pracę już od pierwszego dnia
  • comiesięczne premie dla zaangażowanych
  • pracujemy na trzy zmiany od poniedziałku do piątku - weekendy zawsze będziesz miał wolne
  • zapewniamy kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • gwarantujemy Ci także niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • ponadto zapewniamy darmowy dojazd do pracy m.in. z Wołowa, Lubiąża, Brzegu Dolnego i okolic

Jakich osób poszukujemy?

Jeśli jesteś osobą punktualną i umiejętnie zarządzasz czasem w pracy, jesteś już w połowie drogi do nas! Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy posiadają doświadczenie w pracy przy produkcji, jak i do osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy.

Czym będziesz się zajmował na swoim stanowisku?

Do Twoich zadań będzie należeć krojenie pianki poliuretanowej i obsługa maszyn produkcyjnych. Ponadto będziesz wykonywał inne prace zlecone przez przełożonego.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, otwórz się na współpracę z nami i aplikuj już dziś!

Brzeg Dolny

Agencja zatrudnienia KS Service sp. z o. o. Oddział w Szczecinie