Agencja zatrudnienia KBTI poszukuje dla swojego klienta na terenie Holandia osoby zainteresowane pracą na produkcji/logistyce/szklarni

Pracownik produkcji/szklarni/logistyki
Gołdap
9154

Obowiązki:
- uzależniona od zakładu pracy
- praca na produkcji
- pracownik magazynowy
- pracownik szklarni

Wymagania:
- dostępność
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- pracę w dużej holenderskiej agencji o dobrej opinii i ugruntowanej pozycji na rynku
- stawka uzależniona od rodzaju pracy (minimum 9,04 euro brutto produkcja, minimum 9,52 euro brutto szklarnie)
- atrakcyjne stawki dla osób poniżej 22 roku życia
- cotygodniowe wypłaty
- zakwaterowanie w dobrych warunkach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy Aplikuj w temacie wpisując: pracownik produkcji/szklarni Holandia

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję