Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji spożywczej/ etat dla Pań i Panów/ od zaraz, 2 zmiany!

Dodano: 22.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3300 zł / miesiąc

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji spożywczej

Pracownik produkcji spożywczej/ etat dla Pań i Panów/ od zaraz, 2 zmiany!
Ostrów Wielkopolski

Obowiązki

Nadziewanie papryczek serem, praca przy maszynach lub pakowanie śledzików i koreczków śledziowych (dla Pań)
Wyciąganie surowców z basenów do koszyków i dowożenie pod linie produkcyjne
obsługa końcówki czyli owijanie palet wywożenie do chłodni (dla Panów)

Wymagania

- pełnoletności
- książeczki sanepidowskiej
- gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym (6.45 - 14.45), (14.45 - 22.45)
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz
- zdolności manualnych
- zaangażowania
- dla Pań i Panów

Oferujemy

- umowę o pracę (pełen wymiar 8 h dziennie od pon do pt + rzadko soboty)
- wynagrodzenie podstawowe + premiowanie: frekwencyjne i wydajnościowe + dodatki
- stabilność zatrudnienia
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta po okresie próbnym
- prywatną opiekę medyczną już za 1,45zł/dzień
- bilety do kina

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.

Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.