Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji sera

ikona Dodano: 19.05.2022

Pracownik produkcji sera

Miejsce pracy: Reeuwijk (Holandia)

Numer referencyjny: Praca w firmie zajmującej się ścieraniem żółtego sera/jobs.pl

Opis stanowiska

Dla pań - pakowanie startego sera w kartony i odkładanie ich na palety.

Dla mężczyzn - rozpakowywanie bloków serowych (10-15kg) i układanie ich na taśmie produkcyjnej.

  • Stawka na start: 11,78€ brutto + dodatki zmianowe!
  • Zarobki netto od 400€ do 600€ tygodniowo.
  • Miejscowość: Reeuwijk

Wymagania:

  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • brak przeciwwskazań do pracy w chłodnym środowisku 0-8 st.
  • dostępność w okresach świątecznych
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego na poziomie podstawowym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska)
  • gwarancję godzin (minimum 38h/tydz.!)
  • wypłatę tygodniową
  • wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem)
  • dodatki zmianowe
  • brak opłat za dojazd do/z pracy
  • kwaterunek z certyfikatem SNF
  • zwrot kosztów eksterytorialnych
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych
  • opiekę polskich koordynatorów.

Dokumenty wymagane do podpisania kontraktu w biurze w Holandii:

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Numer SOFI (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884

Klauzula informacyjna więcej
ikonaReeuwijk
READY_STEADY_GO