Pracownik produkcji - proste prace manualne – od zaraz !
Poznań

Obowiązki:

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Zatrudnienie przez Mondi na umowę o pracę na czas określony - łącznie okres 2 miesięcy,
  • szansa kontynuacji zatrudnienia w wewnętrznych strukturach naszego Klienta,
  • Pracę w systemie 3 zmianowym,
  • Przejrzyste warunki finansowe podczas zatrudnienia,
  • Pracę w prężnie rozwijającym się szwedzkim przedsiebiorstwie,
  • Dołączenie do zgranego zespołu,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy fizycznej, produkcyjnej,
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz,
  • Nastawienia do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dokładności oraz motywacji do pracy.

Opis stanowiska:

  • Proste prace produkcyjne związane z obróbką formatek sprężynowych,
  • Współpraca z Operatorem maszyn m.in dostarczanie półproduktów,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij do nas swoje CV za pośrednictwem portalu

lub na adres Aplikuj

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Dariusz Cz.

Miałem ofertę do pracy przez Mondi, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie . Rekruterka Pani Agnieszka, bardzo miła, konkretnie przedstawiła ofertę ze szczegółami, znajomośc języka itp., mega profesjonalizm! pozdrawiam .

Dawid Stępień

Podejście pracowników Mondi jest największym plusem. Zawsze wszystko wyjaśnione na starcie, zachęta do zadawania pytań. Nikt nigdzie się nie spieszy, jest czas na zapoznanie się z ofertami i podjęcie decyzji. Polecam

maria

wie ktos o oc chodzi z tym mondi wspiera talenty? widzialam na facebook ze cos takiego robia dla dzieci ze mozna zglosic jak sa utalentowne. sciema czy faktycznie daja pieniadze?