Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik produkcji – praca przy montażu rowerów

ikona Dodano: 23.05.2022

Dla naszego klienta, lidera produkcji rowerów obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji – praca przy montażu rowerów

Chemnitz

OFERUJEMY
§ Zarobki od 10,88 Euro\Godz. + dodatek 8,00 Euro dziennie
§ Niemiecka umowa o pracę
§ Praca na pełen etat
§ Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach 2-pokojowych z darmowym dostępem do internetu
§ System pracy dwuzmianowej (w godzinach: 6.00 - 14.45 & 15.15 - 24.00) WOLNE WEEKENDY
§ Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie czasu 9 miesięcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
§ Montaż części rowerowych na linii
§ Montaż akcesoriów
§ Kontrola jakości zamontowanych części

§ Przygotowywanie części przed montażem

WYMAGANIA
§ znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
§  Gotowość do podjęcia pracy na produkcji
§  Sprawność manualna, dobre umiejętności motoryczne
§  Zdolność do pracy w zespole
§  Gotowość do pracy zmianowej
§  Zaangażowanie w wykonywaniu przydzielonych obowiazków

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej Aplikuj

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

ikonaChemnitz
Accurat Gesellschaft für Personaldienstleistungen GmbH