PRACOWNIK PRODUKCJI (PIEKARNIA), Belgia
Kontich

Praca od zaraz!

Obowiązki
Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników.
Nasz klient to rodzinna firma piekarnicza z 70-letnią tradycją produkcji wyśmienitych ciast, ciastek i pieczywa. Wypiekanie produktów odbywa się w zakładzie w Kontich. Wypieki firmy, produkowane z wysokiej klasy składników i owoców, spełniają surowe wymogi jakości i smaku. Dostępne są dla konsumentów zarówno świeże, jak i w wersji mrożonej. Firma zaopatrza głównie dużych dystrybutorów. Zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób i ma już doświadczenie z pracownikami z Polski.

Dla powyższego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania
Mile widziane doświadczenie w produkcji żywności
Mile widziana znajomość j. angielskiego
Wysoki poziom higieny osobistej,
Dobry stan zdrowia, brak chorób skóry (badanie lekarskie po przyjeździe)
Gotowość pracy w nadgodzinach a także na zmianach nocnych
Gotowość pracy w okresie świąteczno-noworocznym – warunek konieczny!

Oferujemy
wynagrodzenie 12,42€/h brutto + dodatki zmianowe
dodatek wakacyjny 15,38% rocznych zarobków brutto,
opiekę polskiego koordynatora
pomoc z zorganizowaniu dodatkowego ubezpieczenia – opcjonalnie
Dodatkowe koszty:
zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”.

Aneta

@GoedBudda to ważne, że wyjaśniasz w swoim komentarzu niektóre z wcześniej poruszanych kwestii, jednak niczemu nie służy tak obraźliwe zwracanie się do innych użytkowników wątku. Rozumiem, że Tobie odpowiada współpraca z tą agencją. Co jeszcze warto wiedzieć o Link2europe? Piszesz, że pracowałeś wcześniej przez inne agencje pracy. Co sprawia, że warto wybrać właśnie Link2europe?

Zen

Witam. Ktos wyjezdza do miasta Mollem-Asse w Belgii na spawanie nierdzewki lub czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym miejscem i firma L2E? Jestem ciekaw jakie macie opinie bo nie wiem czy warto wyjezdzac tam w ciemno

Ziomeczek

Mam przestrogę dla każdego miejsca pewność że jesteś ubezpieczony bo jak sam o to nie zadbasz oni napewno też i gówno dostaniesz w razie wypadku lub choroby ,kiedyś ta agencja dbała o pracowników teraz jesteś tylko trybikiem nie podoba się to nara ,mieszkanie na początku jest ok później lipa ale żeby nie było że jest tylko źle idzie zarobić