Firma Kirsch Consulting Foods to specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy:

Pracownik produkcji pieczywa

Lipsk

Obowiązki

  • Produkcja masowa wyrobów cukierniczych/pieczywa

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie!!!
• umowę o pracę na warunkach niemieckich
 darmowe mieszkanie
• pełny pakiet socjalny
• możliwość rozwoju zawodowego
• miłą atmosferę w pracy
• pracę w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem
• opiekę polskiego koordynatora

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).